Sayfanın Başına Dön
04:20 - 04 Ağustos 2015 Salı 

Kayseri Ülkü Ocakları Başkanlığı'na Selim Gümüş getirildi

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevine getirilen Selim Gümüş, “Devraldığım bayrağı daha yüksek yerlere ulaştırmak için elimizden gelen mücadeleyi yapacağız" dedi.

23.02.2013 - 14:15

Kayseri Ülkü Ocakları’nda, Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay KILAVUZ'un katılımıyla,  21 Şubat Perşembe günü, devir teslim töreni gerçekleştirildi.


Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ yaptığı konuşmada ‘ Öncelikle bizleri bir araya getiren, kardeşçe kucaklaşmamızı sağlayan Allah’a hamd-u senalar olsun. Kayseri Ülkü Ocaklarında bugün Allahın izniyle bir bayrak değişimi gerçekleştireceğiz. Kayseri’de bugüne kadar görev yapmış olan Sayın Erhan ÖZHAN başkanımıza ve değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu kutlu görevi bu günden sonra çok değerli dava arkadaşım Sayın Selim GÜMÜŞ başkanımız yapacaktır. Kendisine başarılar diliyor, Allah utandırmasın diyorum’ dedi.


 Olcay Kılavuz teşkilata yaptığı konuşmasında ‘ Türkiye çok sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bu sıkıntılı dönemde tüm ülküdaşlarımıza büyük görevler düşüyor. Barış süreci adı altında başlatılan görüşmelerle Türk milletinin hafızası yok sayılıyor. Sizler çok uyanık olacaksınız, provakatif kişilere prim vermeyeceksiniz, okullarınızda en iyi dereceleri alarak 2023 Lider Ülke Türkiye projesinin mimarları olacaksınız’ dedi.


www.nettavir.com

Yorum Yaz
Bu Habere Yapılan Yorumlar
elit vale