Sayfanın Başına Dön
18:21 - 31 Temmuz 2015 Cuma 

Erkan Azeri MHP Darıca İlçe Başkan Adayı

Erkan Azeri MHP Darıca İlçe Teşkilatı’nın 25 Şubat tarihinde yapacağı 2 Olağan kongresinde aday olacağını açıkladı.

24.01.2012 - 00:36

Erkan Azeri yaptığı açıklamada, “ Darıca’da parti tabanını kucaklayacak. Birlik ve beraberlik sağlayacak, Darıca’yı şaha kaldıracak liste ile kongrede aday olarak çıkacağız. Birlik ve beraberliği sağlayacak bir liste hazırlıyoruz. Darıca’da her kesimle görüşüp istişarelerimizi sürdürüyoruz. Sadece parti içi değil tüm Darıca’nın benimseyeceği bir liste ile Darıca’da MHP’yi şaha kaldıracağız.”dedi.


KONGREYE İKİ AY KALA ATAMA YAPILMASI DOĞRU DEĞİL

Kongreye iki ay kala Darıca’ya ilçe başkanlığına Nuri Demirbaş’ın atanmasını doğru bulmadığını söyleyen Azeri, “Bu teklif bana yapıldı. Ben kongreye iki ay kala atama yapılmasını uygun bulmadığımı Sayın İl Başkanı Celaleddin Yaylak’a ilettim ve teklifi kabul etmedim. Kongreye iki ay kala bir ilçe teşkilatına atama yapılmasını doğru bulmuyorum. Atanan Nuri Demirbaş’a herkes aday olacak mısın şeklinde soru soruyor. Ama Nuri Demirbaş adaylığı ile ilgili hiçbir açıklama yapmıyor. Bir insanın medeni cesareti olması gerekir.  En kısa sürede bu sorulara yanıt vermesi doğru olanıdır.”dedi.


MEYDAN OKUDU

Azeri, “Biz kucaklayıcı bir liste ile birlik ve beraberliği sağlamak için geliyoruz. Kongrenin tek liste ile geçmesini bekliyoruz. Kaldı ki başka bir aday olsa bile kongre salonunda kazanan biz olacağız. Çünkü listemizi her kesimin takdirini toplayacak biçimde hazırlıyoruz.”dedi.


GENEL BAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

İlçe başkanı olduğu gün sokağa inerek Darıca’ya Milliyetçi Hareket Partisi’ni anlatacağını söyleyen Azeri, “Seçimleri beklemeyeceğiz. İnsanlarla iç içe olacağız ve çalışmalarımıza hemen başlayacağız. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin verdiği mesajları halkımıza ulaştıracağız ve Genel Başkanımızı Darıca’da en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bizim hedefimiz budur.


Yorum Yaz
Bu Habere Yapılan Yorumlar
yıldırım tekstil