Sayfanın Başına Dön
00:59 - 30 Temmuz 2015 Perşembe 

Abdurrahman Başkan'ın ilk icraatı çalışanları işten çıkarmak oldu!

Abdurrahman Başkanın kongre sonrası ilk hamlesi çalışanlara oldu.

17.07.2012 - 23:22

MHP İstanbul il başkanı Abdurrahman Başkan çok az bir oyla seçimi kazanınca ilk icraat olarak MHP İstanbul İl personelinin işine son vermek oldu.


Bugün ögle saatlerinde İl Başkanı, İl Sekreteri ve İl muhasibi yaptıklarımini istişare sonucu Mehmet Gül döneminden bugüne kadar MHP İstanbul personeli olan Sadettin Bayındır ve eşi İpek Bayındır'ın işine son verdiklerini açıkladılar.


İşten çıkarılan personelin nasıl bir hayat standartlarında yaşadıklarını, geçim dertleri olup olmadığını, iş bulup bulamayacaklarını düşünmeden yapılan bu davranış Ülkücü kamuoyunun tepkisine sebep oldu.


Sitemize ulaşıp tepkilerini dile getiren duyarlı Ülkücüler; "Kendi ülküdaşını sebepsiz yere işten çıkaran il başkanı Abdurrahman Başkan'a bu akılı acaba solcu danışman adaylarımı verdi" diye somadan edemediler.


www.nettavir.com

 Yorum Yaz
Bu Habere Yapılan Yorumlar
trajı komik
Bir çalışan patronuna zarar verebilecek kapasitedeyse bu patronunun kabahatidir. Ekmek davasında olan elemanların seni nasıl rahatsız edebilir ki bu kadar pasifmisiniz bilemedim eğer bu çalışanların hatalıysa hatasını anladığın an işten çıkarırsın aaa dur ya kongreyide atlatayım bunlar bana şimdilik lazım diye hareket ettiysen bu konuda diyecek bir şey yok. Lakin unutulmamalıdır ki Mhp İstanbul un kimseye ihtiyacı olmamalıdır. takkeyi bir çıkarın önünüze koyun nerede hata yaptığınızı saptayın. bunlarla uğraşmak yerine istanbulda siyaset yapın makamınızın ağırlığını hissedin ve hissettirin
Sayfalar :
1
yıldırım tekstil